Przedszkole

Witajcie w naszym przedszkolu!

Przedszkole, jak sama nazwa wskazuje, ma na celu głównie przygotowanie swoich podopiecznych do szkoły. To jest oczywiście ważne zadanie. Aby zostać dobrym uczniem, trzeba wcześniej nabyć wiele konkretnych umiejętności. Ale to przecież nie wszystko. Pobyt w przedszkolu ma być dla dziecka przede wszystkim ciekawym, twórczym i radosnym doświadczeniem.

Przejdź na strone przedszkola już teraz !

Godziny i dni otwarcia

Przedszkole czynny jest w godzinach 6.45 – 18.15 od poniedziałku do piątku przez cały rok, poza dniami ustawowo wolnymi od pracy i dwóch tygodniu w miesiącu sierpniu, podczas których wykonujemy niezbędne prace remontowe.

Przedszkole pełni dyżur w okresach przerw szkolnych: bożonarodzeniowej oraz w długie weekendy. W okresie wakacji czas pobytu dzieci w Przedszkolu wypełniony jest wieloma atrakcyjnymi zajęciami oraz licznymi wycieczkami.

 

Wartości w naszym przedszkolu

Wychowanie wartościowe to fundament naszej pracy. Nauczamy dzieci szacunku, uczciwości, odpowiedzialności, przyjaźni, miłości i mądrości. Wierzymy, że takie podejście przyczynia się do wychowania dobrze rozwiniętych, szczęśliwych dzieci, które w przyszłości staną się mądrymi i odpowiedzialnymi dorosłymi.

 

Metody nauczania

Innowacyjne metody nauczania to klucz do sukcesu. Nasi nauczyciele wykorzystują nowatorskie metody pracy, które są dostosowane do najnowszych założeń Podstawy Programowej Wychowania Przedszkolnego. Stosowane przez nas metody pracy przyczyniają się do aktywnego i twórczego rozwoju dzieci, pomagając im osiągać sukcesy na każdym etapie nauki.

 
Skip to content