Kubisiowe Przedszkole

Zajęcia dodatkowe płatne

Zajęcia dodatkowe płatne


BASEN

              To fenomenalne zajęcia dzięki, którym dziecko może kreować samodzielną aktywność ruchową, wyładowywać energię i czerpać radość z zabawy w wodzie. Ćwiczenia i zabawy w wodzie w bezpieczny i przyjazny sposób oswajają z nowym środowiskiem, pozwalają pokonać strach i opór przed wodą.

             Nauka pływania  przynosi wiele radości i pozytywnych emocji, a samodzielne pływanie daje dziecku satysfakcję ze zdobycia nowej, trudnej do opanowania umiejętności oraz podnosi wiarę we własne siły i możliwości.  Pływanie ma dobroczynny wpływ na całościowy rozwój młodego organizmu, będąc jednocześnie wspaniałą zabawą.

KARATE

                 Wschodnie sztuki walki takie jak karate to dobry pomysł na sport dla dzieci. Karate dla dzieci to nie tylko poprawa ich kondycji i koordynacji ruchowej czy możliwość spotkania się z rówieśnikami i zabawy w grupie. To także nauka samodyscypliny, koncentracji oraz doskonalenia swojego charakteru. Karate uczy dojrzałości i skupienia.

                 Oprócz tego, sztuki walki wschodniej to  zdobywanie nowych stopni, to dla dziecka „trening” stopniowego i wytrwałego dążenia do realizacji celów. Sport dla dzieci to nie tylko świetna zabawa. Uwrażliwienie dziecka na potrzebę kształtowania charakteru poprzez ćwiczenia fizyczne, jest jednym z podstawowych założeń w sportach walki mających korzenie w Japonii. Praca nad sobą,  przejawiająca się w zmaganiu z własnymi słabościami oraz w doskonaleniu takich cech, jak upór w dążeniu do celu oraz  wytrwałość.

JAZDA KONNA

                 Jazda konna, oprócz ogromnej przyjemności, dostarcza dziecku  wiele korzyści dla zdrowia i rozwoju fizycznego, psychicznego i emocjonalnego. Korzyści płynących z kontaktu dzieci z końmi jest tak wiele, że  nie sposób je wymienić.

                Konie, prócz tego, że są przepięknymi i mądrymi zwierzętami, są pomocne podczas leczenia nawet najcięższych schorzeń. Dzieci, na każdym treningu jazdy konnej podejmują nowe wyzwania.                              Dzięki temu budują wiarę w siebie i swoje możliwości i od najmłodszych lat uczą się miłości do zwierząt.Te cechy bardzo pomogą im w dorosłym życiu. Konie w pozytywny sposób wpływają na wiele cech naszego charakteru , takich jak opiekuńczość, szacunek, wytrwałość, dążenie do celu i odpowiedzialność. Jazda konna wzmacnia wszystkie grupy mięśniowe, które pomagają w utrzymaniu równowagi i koordynacji całego naszego ciała. Jest to magiczny czas, którego nie da się zastąpić…

 PIŁKA NOŻNA

                  Zajęcia z piłką, to doskonały wstęp do profesjonalnej piłki nożnej lub uzupełnienie podstawowej aktywności ruchowej małego sportowca. Przede wszystkim jednak jest to wspaniała przygoda z piłką nożną. Bazując na naturalnej potrzebie ruchu dziecka, rozwijamy zdolności kontrolowania piłki, ćwiczymy współzawodnictwo oraz radość z ćwiczeń fizycznych.  Dzieci uczą się wykonywać trudniejsze polecenia, a zdobywają własne doświadczenia sportowe, uczone są wyrabiania dobrych nawyków.

                  Proste ćwiczenia z piłką uczą prawidłowych postaw sportowych oraz wymuszają zaangażowanie,  będąc jednocześnie  wstępem do pokochania sportu.

ADRES:
Kubisiowy Ogród
Niepubliczne Przedszkole i Żłobek
"Kubisiowy Ogród"
ul.A-3 16, 32-086 Węgrzce

tel.12 376 78 80
kom. +48 791 034 656

e-mail: biuro@kubisiowyogrod.pl
info@kubisiowyogrod.pl

Organ Prowadzący:

JK Edukacja Sp. z o. o.
ul. A3 16, 32-086 Węgrzce

Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia XII Wydz. Gosp.
KRS 0000520725, kapitał zakładowy: 5000,00 zł.
NIP 513038257 REGON 123184803
Konto 69 1160 2202 0000 0002 6707 354

POLUB NAS
dziewcz
KONTAKT