Kubisiowe Przedszkole

Kadra żłobka


Żłobek > Kadra żłobka


Marzena Pachała

Opiekun Grupy Żłobkowej  „Żuczki”

Absolwentką studiów licencjackich na kierunku pedagogika – opiekuńczo wychowawcza. Posiada 2.5 – letnie doświadczenie w pracy z dziećmi pracując jako opiekun dziecięcy w krakowskich żłobkach, jak również jako niania. Ukończyła szkolenie dla opiekunów w żłobku i klubie dziecięcym oraz kurs pierwszej pomocy przedmedycznej. Dzięki odbytej praktyce w żłobku samorządowym zdobyła dodatkowe umiejętności dotyczące opieki na dziećmi. Jej celem jest dalsze kształcenie się w tym kierunku i udział w kursach chcąc bardziej pogłębić swoją wiedzę w zakresie pracy z dziećmi. W swojej pracy z Maluszkami podchodzi indywidualnie do każdego z nich, by czuło się swobodnie i bezpiecznie. Wykorzystuje różne formy i metody pracy dostosowane do wieku i umiejętności dzieci pozwalające wyrażać siebie, między innymi: zajęcia rytmiczne, zajęcia plastyczne, zajęcia relaksacyjne, zabawy manipulacyjno-konstrukcyjne, zajęcia umuzykalniające.
„ (…) Moim zadowoleniem z wykonywanej pracy jest uśmiech na twarzy Dziecka, kiedy widzę jak rosną, rozwijają się i osiągają swoje małe sukcesy pod moim okiem.”. Zainteresowania turystyka górska, ciekawa literatura, poznawanie nowych, interesujących miejsc i różnego rodzaju rękodzieła artystyczne.

Elżbieta Bielecka

Opiekun Grupy Żłobkowej  „Żuczki”

Absolwentka filologii polskiej z oligofrenopedagogiką Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie, Doświadczenie zawodowe zdobyła poprzez pracę w przedszkolu, żłobku, odbywając wolontariat i praktyki. Nieustannie poszerza swoje wiadomości i umiejętności biorąc udział w dodatkowych kursach i szkoleniach. Wolontariuszka domowego hospicjum dla dzieci Alma Spei. Praca z dziećmi jest radością jej życia, daje poczucie spełnienia, a uśmiech szczęśliwego dziecka staje się motywacją do kreatywnego działania. Osoba pozytywna, pogodna i bezpośrednia. Praca z najmłodszymi to dla niej codzienne wyzwanie, doskonalenie samej siebie. Zwolenniczka radosnej i twórczej zabawy. Ciągle z wielkim zaciekawieniem przygląda się rozwojowi najmłodszych milusińskich oraz poszerza swoją wiedzę na temat prawidłowego stymulowania rozwoju swoich podopiecznych. Pasjonatka literatury, którą próbuje ,,zarazić” najmłodszych. Od zawsze zakochana w górach i muzyce. Szczęśliwa bo robi to co kocha- pracuje z Dziećmi! 😉

Ewa Moryś – Duszyk

Opiekun Grupy Żłobkowej  „Biedronki”

Ukończyła studia magisterskie na Akademii Ignatianum w Krakowie, specjalność pedagogika społeczno-opiekuńcza. Swoje wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w świetlicy środowiskowej, jako wychowawca na koloniach letnich, odbywając praktyki zawodowe w gabinecie pedagoga szkolnego, będąc wolontariuszem w prywatnym przedszkolu, oraz jako opiekunka do dzieci w UK i przez 6 lat wychowując dwójkę swoich dzieci, obecnie 4 letnią Hanię i 7 letniego Grzesia.

Ukończyła liczne kursy pedagogiczne min: „Wykorzystanie Metody Ruchu Rozwijącego Weroniki Sherborne na zajęciach przedszkolnych”, „Kurs wychowawcy kolonijnego”, kurs „Analizy rysunku dziecięcego”, oraz „Śpiew wielogłosowy”.
Posiada dodatkowo znajomość dwóch języków: angielskiego oraz rosyjskiego.

” Kocham ludzi, świat, jestem pogodną i radosną osobą, dlatego praca z dziećmi jest moją pasją życiową. Prywatnie, kocham dzieci, lubię fotografować, poznawać świat i nowych ludzi poprzez podróże, oraz tworzyć niepowtarzalne ozdoby i przedmioty-rękodzieło. Jestem osobą o ogromnym poczuciu odpowiedzialności. Moja praca zawodowa trwa 24 godziny na dobę, gdyż po powrocie do domu, planuję kolejne działania pedagogiczne, analizuję miniony dzień i wyciągam wnioski do pracy na przyszłość. To podobno pasja…”

Monika Kijowska

Opiekun Grupy Żłobkowej  „Żuczki”

Ukończyła studia licencjackie na Akademii Krakowskiej im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego na kierunku pedagogika wczesnoszkolna z wychowaniem plastycznym-specjalność nauczycielska. Obecnie jest na ostatnim roku studiów magisterskich na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Doświadczenie w pracy z dzieckiem zdobywała pracując w czasie studiów jako opiekunka do dzieci.
Jestem osobą ciepłą, pogodną i aktywną, uwielbiającą maluchy. Praca z dziećmi daje mi dużą radość i choć często wymaga wielkiego wysiłku, to daje poczucie spełnienia i bycia potrzebnym. Prywatnie jestem mamą 2 letniego Aleksandra. W wolnych chwilach uwielbiam czytać książki oraz bardzo interesuje się sztuką. Moje zainteresowania pomagają mi w pracy z małym dzieckiem i dzięki nim wzbogacam swój warsztat pracy. W przyszłości planuję nadal rozwijać się zawodowo na dodatkowych kursach i szkoleniach, podnoszących moje kwalifikacje.


ADRES:
Kubisiowy Ogród
Niepubliczne Przedszkole i Żłobek
"Kubisiowy Ogród"
ul.A-3 16, 32-086 Węgrzce

tel.12 376 78 80
kom. +48 791 034 656

e-mail: biuro@kubisiowyogrod.pl
info@kubisiowyogrod.pl

Organ Prowadzący:

JK Edukacja Sp. z o. o.
ul. A3 16, 32-086 Węgrzce

Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia XII Wydz. Gosp.
KRS 0000520725, kapitał zakładowy: 5000,00 zł.
NIP 513038257 REGON 123184803
Konto 69 1160 2202 0000 0002 6707 354

POLUB NAS
dziewcz
KONTAKT